Gerdab.IR | گرداب

به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی؛

رونمایی از سرویس نظارت تصویری شرکت مخابرات ایران

رونمایی از سرویس نظارت تصویری شرکت مخابرات ایران
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

مخابرات ایران به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، سرویس نوآورانه‌ای به عموم مردم ارائه می‌کند.

به گزارش گرداب، هوبان، سرویس کامل نظارت تصویری مبتنی بر ابر به صورت زمانی و فاقد هرگونه هزینه پنهان برای مشتری است. مشتریان این سرویس به آسانی با خرید این سرویس، محصولات و خدمات متعددی از جمله پهنای باند اختصاصی، نصب و راه‌اندازی در محل مشتری، دوربین مداربسته کنترل کیفی شده در بالاترین سطح استاندارد، اقلام جانبی نصب، پردازش و فضای ابری ذخیره‌سازی، راهکار امن نشانی اختصاصی یکتا، پایش برخط سلامت تجهیزات و بستر، سکوی امن و رمزنگاری حرفه‌ای، داشبرد مدیریتی، پشتیبانی ۷*۲۴ را به صورت یکجا دریافت می‌کنند.

این سرویس همچنین مشتری را قادر می‌کند تا از مزایای یکپارچه‌سازی، هوشمندسازی و راه‌حل‌های نظارت تصویری تخصصی مبتنی بر فضای ابری بهره‌مند شود و علاوه بر آن از ویژگی‌های هوش مصنوعی در تجزیه و تحلیل تصاویر استفاده کنند.

تجهیزات نظارت تصویری به صورت امانی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد تا این سرویس بدون خرید سخت‌افزار و زیرساخت با ضمانت پایداری سرویس و دیگر مزیت‌ها، در اختیار هموطنان قرار گیرد.

این سرویس پس از طی مراحل بلوغ به عنوان اپراتور ملی VSaaS سرویس‌های ارزش افزوده دیگری در حوزه تصویر و ویدیو از جمله آنالیز‌های پیشرفته هوش مصنوعی، نگهبان هوشمند، مراقبت هوشمند سالمندان و سرویس خانۀ هوشمند را تماماً ابری و مبتنی بر تصویر، برای اولین بار در کشور ارایه خواهد کرد.