Gerdab.IR | گرداب

راه اندازی یک تلویزیون فمینیستی فارسی زبان

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۰

محبوبه عباسقلی زاده از اعضای مؤثر جریان‌های فمینیستی در راستای فعالیت‌های ضداسلامی و ضدفرهنگی خود اقدام به راه اندازی تلویزیونی به نام "زنان" کرده است.

به گزارش گرداب، "محبوبه عباسقلی‌زاده"، از اعضای مؤثر جریان‌های فمینیستی که در سال 85 به جرم اجتماع و تبانی به قصد اخلال در امنیت ملی، تمرد از دستور پلیس و بر هم زدن نظم عمومی، محاکمه شد و اکنون در خارج از ایران به سر می‌برد، در راستای فعالیت‌های ضداسلامی و ضدفرهنگی خود اقدام به راه اندازی تلویزیونی به نام "زنان" کرده است.

سایت رادیو فرانسه 30 نوامبر(9 آذر) در این باره نوشت: تلویزیون اینترنتی "زنان" به زبان فارسی و با مدیریت محبوبه عباسقلی ‌زاده، فعال جنبش زنان و با همکاری تعدادی از کنشگران حقوق زنان و روزنامه‌نگاران در خارج از ایران راه‌اندازی شده است.

رادیو فرانسه اضافه کرد: محبوبه عباسقلی زاده در گفتگو با بخش فارسی رادیو بین المللی فرانسه در مورد چشم‌انداز پخش این تلویزیون اینترنتی بر روی ماهواره گفت: «قطعا اگر شرایط ایجاب کند در آینده پخش ماهواره‌ای هم خواهیم داشت. اما به هر حال آینده تلویزیون‌ها به سمت اینترنت در حال حرکت است.»

به نوشته سایت رادیو فرانسه، عباسقلی زاده در مورد اهداف این تلویزیون گفت: تلاش همکاران و گردانندگان این تلویزیون این است که زمینه‌های مشترک بین جنبش زنان و جنبش‌های زنده اجتماعی کشور را با جنبش دموکراسی‌خواهی ایران بتوانند کشف کنند و گسترش دهند.

با توجه به سوابق عباسقلی زاده و مجموعه همفکرانش در ابراز دشمنی شدید با آموزه‌های فرهنگ اسلامی، پوشیده نیست که انگیزه اصلی از افتتاح این رسانه، تبلیغات منفی علیه ارزش‌های دینی و اخلاقی است. بی تردید مفاهیم ارزشمندی از قبیل عفت، حیا، حجاب، تعهد، وقار، وفا و... از حملات تخریبی این رسانه فمینیستی بی‌نصیب نخواهند ماند.

منبع: جام‌نیوز