Gerdab.IR | گرداب

شبکه من و تو؛

فعالیت در کاباره‌ها، شغل مناسبی برای زنان ایرانی است!

تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۰

مجری شبکه من و تو با رفتن به یکی از کاباره‌های لندن و گفت‌وگو با یک زن جوان ایرانی که در آن کاباره مشغول به کار بود، این شغل را معرفی کرد و بیشتر وقت برنامه به معرفی مکان و زمان و نوع خدماتی که در آنجا سرو می‌شود، گذشت!

به گزارش گرداب، شبکه "من و تو" در برنامه‌ای که به معرفی مشاغل برای خانم‌ها می‌پردازد و علی‌رغم صدها شغل مناسب برای زنان، با شعار "چرا که نه؟" به سراغ مشاغلی می‌رود که هیچ سنخیتی با جنس لطیف زن ندارند، این بار به یکی از کاباره‌های لندن رفته و به معرفی شغل دی جِی پرداخت.

مجری این برنامه که دختر جوانی است هر بار به سراغ یک شغل می‌رود تا تجربیات خود از این مشاغل را در اختیار مخاطب قرار دهد.

وی در این قسمت شغل "دی جِی" بودن را معرفی کرد. "دی جِی" کسی است که دستگاه پخش صدای مجالس را از جهت اینکه چه ترانه‌ای پخش شود و یا ریتم آهنگ تند یا کند شود و... تنظیم می‌کند. ولی چیزی که در این معرفی مهم بود این که از چه مکانی به معرفی این شغل پرداخته شد!

مجری شبکه من و تو با رفتن به یکی از کاباره‌های لندن و گفت‌وگو با یک زن جوان ایرانی که در آن کاباره مشغول به کار بود، این شغل را معرفی کرد و بیشتر وقت برنامه به معرفی مکان و زمان و نوع خدماتی که در آنجا سرو می شود، گذشت!

این برنامه با به تصویر کشیدن صحنه های زیادی از این مکان که در آن دختران و پسران نیمه برهنه و مست اروپایی به رقص و پایکوبی مشغول بودند، ضمن ترویج و تبلیغ فرهنگ ابتذال و بی‌بند و باری، به زنان مسلمان ایرانی توصیه کرد که چرا نباید یک زن در کاباره مشغول به کار شود؟!

منبع: جام‌نیوز