Gerdab.IR | گرداب

دیدار پنهانی فتنه گر با بازیگر پنهان

تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۸۹

یکی از سران فتنه دیدارهای پنهانی با برخی افراد جهت هماهنگی و کسب حمایت های لازم را در دستورکارخود قرار داده است.

یکی از سران فتنه در ادامه تلاش های ناکام خود برای فتنه انگیزی ،دیدارهای پنهانی با برخی افراد جهت هماهنگی و کسب حمایت های لازم را در دستورکارخود قرار داده است.
به گزارش گرداب، کاندیدای اصلاح طلبان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که مدت هاست با آشفتگی روبروست جهت ادامه فتنه انگیزی های خود به دیدار یکی از چهره های سیاسی کشور معروف به بازیگر پنهان رفته است.
گفته می شود در این دیداراین چهره سیاسی در ابتدا انتقادات فراوانی به برخی مواضع وی داشته و تصریح کرده است، برخی مواضع وی کاملا در تضاد با سیاست های کلی نظام است. ما در حد نبودن این دولت و مقابله با آن با شما هستیم اما قرار نیست از مواضع شما در تقابل با نظام حمایت کنیم.
همچنین وی از حمایت های این فتنه گر نسبت به افراد ضد انقلاب معاند که توسط نظام اعدام شده اند اعتراض کرده و اقدام وی را در انتشار بیانیه و محکومیت اعدام را به ضرر موج فتنه دانسته است.
این چهره سیاسی در ادامه خواستار فشارهای بیشتر اما حساب شده این فتنه گر به نظام شده و گفته است شما باید روی راهپمایی 22 خرداد تاکید کنید و مدام بحث نامه و درخواست رسمی خود را گوشزد کنید که با توجه به نظر قطعی مبنی بر عدم صدور مجوز بهانه لازم برای اعتراض به این مساله و به خیابان کشیدن مردم را داشته باشید.
گفتنی است فتنه گر مزبور نیز در این دیدار گلایه هایی را نسبت به برخی دوستان و همفکران خود مطرح کرده و از این چهره سیاسی خواسته است آنان را نسبت به حمایت های صریح تر از وی متقاعد کند.
 
منبع: جوان آنلاین