Gerdab.IR | گرداب

کارشناس شبکه تصویر ایران:

خود ارضایی مانع از اختلالات روانی!

تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۰

در صورتی که غریزه جنسی ارضا نشود، در انسان اختلالات روحی و روانی ایجاد می‌کند. خود ارضایی یکی از روش‌های ارضاء شهوت است که از به‌وجود آمدن بسیاری از عقده‌های روانی و جنسی جلوگیری می‌کند!

به گزارش گرداب به نقل از جام نیوز، غرب به دلیل مشکلات عظیم در کوچک‌ترین نهاد اجتماعی‌اش یعنی خانواده در حال فروپاشی و انحطاط است. سیاست زیر سوال بردن هنجارها که روزی برای تامین درآمد کمپانی‌های بزرگ به هنجار تبدیل شده بود، امروز به مرزهای فرهنگی ایران اسلامی رسیده است و شبکه‌های ماهواره‌ای وابسته به غرب و کارشناسانش بسیار تلاش می‌کنند تا همان سیاست‌هایی که غرب را نابود کرد دامنگیر ایران و ایرانی کنند.

در همین زمینه عده‌ای با عنوان کارشناس در شبکه‌های لس آنجلسی تلاش می‌کنند بنیان خانواده ایرانی را به لرزه در آورند.

از همین رو "نهضت فرنودی"، کارشناس شبکه "تصویر ایران" در پایگاه اطلاع رسانی‌اش، وقتی دختر 30 ساله‌ای از وی می‌پرسد: "می‌خواستم بدانم اگر ازدواج کنم خود ارضایی بر ازدواجم تأثیر دارد یا خیر؟" در حالی که خود ارضایی را یکی از راه‌های جلوگیری از عقده‌های روانی می شمارد، جواب می دهد: هر کنشی یک واکنش دارد. هر غریزه‌ای یک پاسخ مناسب دارد. اگر انسان گرسنه یا تشنه شود باید گرسنگی و تشنگی خود را برطرف کند وگرنه زندگیش دچار اختلال می‌شود؛ غریزه جنسی نیز همین طور است.
در صورتی که غریزه جنسی ارضا نشود، در انسان اختلالات روحی و روانی ایجاد می‌کند. خود ارضایی یکی از روش‌های ارضاء شهوت است که از به‌وجود آمدن بسیاری از عقده‌های روانی و جنسی جلوگیری می‌کند!!

فرنودی به این هم اکتفا نکرد و آموزه‌های دینی در جلوگیری از انحرافات جنسی را "افکار دگم مذهبی" می‌خواند که "موجب اختلالات روانی می‌شود"! وی در این باره می‌نویسد: بنابراین بر اساس افکار دگم مذهبی شرایط بروز اختلالات روانی را در خود ایجاد نکنید و به هر روش مطلوب غرایض طبیعی خود را ارضا کنید.

فرنودی پاسخ خود را با ارمغانی که غرب به جوامع ارزانی داشته است، پایان داده و خاطر نشان می‌کند: خوشبختانه در کشورهای پیشرفته مسئله تعصبات و حسادت‌های جنسی حل شده است!

اظهارات غیرکارشناسانه کارشناس شبکه تصویر ایران درحالی است که علی رغم توصیه اندک پزشکان غربی در قرن 16 میلادی به خودارضایی، از قرن 17 به بعد این عمل از سوی اکثریت قریب به اتفاق کارشناسان محکوم و از آن به عنوان عامل بسیاری از بیماری‌های روحی و جسمی یاد می‌شود. به طوری که ضررهای ناشی از خودارضایی تمام جسم و روح فرد را تحت تأثیر قرار داده و فرد را به سوی مرگ سوق می‌دهد. فهرست بیماری‌هایی که متخصصان غربی برای خودارضایی نام برده‌اند، بسیار طولانی است که اینها تنها نمونه‌ای از آنهاست: اختلالات مغزی و عصبی، دیوانگی، جنون، اختلالات استخوانی مثل راشیتیسم، اختلالات سیستم تنفسی نظیر سل، اختلالات قلبی، عروقی، گوارشی و...

یکی از پزشکان غربی (دکتر بورژ) حتی در مورد عواقب این عمل غیراخلاقی گفته است: «تعداد آدم هایی که این عمل زشت (خودارضایی) آنها را به کشتن داده است از آدم هایی که در جنگ و اپیدمی کشته شده‌اند، بسیار بیشتر است!»