Gerdab.IR | گرداب

راه‌اندازی سامانه رده‌بندی سنی بازیهای رایانه‌ای

تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

سامانه اسراء نخستین سایت در ایران است که بر اساس رده بندی سنی و اطلاع رسانی درباره نظام رده بندی گیم ها، بازی های رایانه ای را به شکل رده بندی سنی در اختیار کاربران قرار داده است.

به گزارش گرداب به نقل از مهر، سامانه رده بندی سنی بازی های رایانه ای -اسراء- همزمان با افتتاح نمایشگاه بازی دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران برای علاقه مندان به گیم راه اندازی می شود.

سایت "اسراء" با هدف اطلاع رسانی درباره نحوه رده بندی سنی بازی های رایانه ای همزمان با افتتاح نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای - ششم تیرماه- رونمایی خواهد شد.

این سایت از سه ماه قبل به صورت آزمایشی آغاز به کار کرده و پس از تکمیل بخشهای مختلف در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران رسما آغاز به کار می کند.

در این سایت تخصصی، عنوان بازیهای رایانه ای بر اساس رده بندی سنی به کاربران ارائه می شود و خانواده ها با مراجعه به این سایت می توانند از عناوین بازیهای رایانه ای مناسب برای فرزندانشان آگاه شوند؛ همچنین سایت اسراء به دو زبان فارسی و انگلیسی برای استفاده کاربران طراحی شده است.

سامانه اسراء نخستین سایت در ایران است که علاوه بر معرفی بازی های رایانه ای بر اساس رده بندی سنی و اطلاع رسانی درباره نظام رده بندی گیم ها، بازی های رایانه ای را به شکل رده بندی سنی در اختیار کاربران قرار داده و مشابه ایرانی ندارد.

علاقه مندان برای مراجعه به این سایت می توانند به آدرس WWW.ESRA.ORG.IR کنند.