بیت العدل اسرائیل:
مبلغان با پخش بیانیه و کتب ضاله که معرف آئین بهائی است، سعی در عضوگیری گسترده در تهران و برخی شهرهای بزرگ کشور به ویژه از میان نوجوانان و جوانان دارند.
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۵
کد خبر: ۱۱۴۰۳
به گزارش گرداب به نقل از صراط، یکی از مدیران شبکه های فارسی زبان ماهواره ای که مدتی است با هدف ترویج بهائیت در میان ایرانیان راه‌اندازی شده است به رابطین خود در ایران دستور داد تا به صورت علنی در میان نوجوانان و جوانان شیعه به ترویج آئین فرقه ضاله بهائیت بپردازند.

در دستور کار جدید رابطین بهائی در ایران تاکید شده است مبلغان با پخش اعلامیه و کتب ضاله که معرف آئین بهائی است، سعی در عضوگیری گسترده در تهران و برخی شهرهای بزرگ کشور به ویژه از میان نوجوانان و جوانان داشته باشند.

این پروژه در راستای دستور اخیر "بیت العدل اسرائیل" به رهبران بهائیان در جهان صورت می گیرد که هدف آن عضوگیری از میان نوجوانان و جوانان برای کادرسازی بنیادی در فرقه بهائیت است.

تعداد شبکه های فارسی زبان وابسته به فرقه ضاله بهائیت در ماهواره و فضای مجازی روز به روز در حال افزایش است و به نظر می رسد با توجه به اختصاص هزینه های هنگفت کنگره آمریکا و رژیم صهیونیستی به این شبکه ها دور تازه ای از عملیات روانی علیه جوانان شیعه ایرانی در حال شکل‌گیری است.

مدتی پیش عوامل بهائیت با نفوذ به بدنه یک موسسه خیریه که در زمینه بیمارهای خاص فعالیت داشت، دست به تبلیغ این فرقه ضاله می‌زدند که با هوشیاری مقامات امنیتی این توطئه خنثی شده است.

با توجه به قوانین جمهوری اسلامی، ایران داشتن یک عقیده و مرام آزاد را خلاف نمی داند، ولی اعلان و ابراز آن به منظور تحریف افکار دیگران، جریان‌سازی و یا تبلیغ و تظاهر به قصد اغواگرای و تشویش اذهان دیگران و عناوین مشابه مجاز نمی داند و انتظار می رود هرچه سریع‌تر نسبت به جلوگیری از فعالیت های آشکار مبلغان بهائی در ایران جلوگیری شود.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۳
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
گرداب عزیز مگر ما مرده باشیم که یکی از مدیران شبکه های ماهواره ای به رابطین خود در ایران دستور دهد تا به در میان نوجوانان و جوانان شیعه به ترویج آئین فرقه ضاله بهائیت بپردازند.
امریکا و استکبار هر روز و هر ساعت هجمه میکنند و ما باید با سلاح استدلال علمی در برابر شان بایستیم. یادمان باشد ما برای خوشامد فلان جنایتکار انگلیسی و یا امریکایی و یا صهیونیستی نباید اصول حقه اسلام را زیر پا بگذاریم. نباید در مسائل دین مسامحه و تساهل کنیم.!!!با توجه به قوانین جمهوری اسلامی، ایران داشتن یک عقیده و مرام آزاد را خلاف نمی داند، ولی اعلان و ابراز آن به منظور تحریف افکار دیگران، جریان‌سازی و یا تبلیغ و تظاهر به قصد اغواگرای و تشویش اذهان دیگران و عناوین مشابه مجاز نمی داند ( این دیگر تبلیغ نیست برادر هجمه است هجمه ای سنگین هم هست.) و انتظار می رود هر چه سریعتر چشم این فتنه نوظهور کور شود.
لعنت بر دشمنان اسلام و امت اسلامی
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۲
خیالتون جمع منو تو بی بی سی فارسی وان جم پی ام سی و بسیار شبکه های دیگه حتی خونه یکی از دوستام بودم شبکه منو تو رو داشت نگاه میکرد بعد دیدم برنامه مصاحبه بایه بازیگر رو پخش کرد که بهائی شده بود این بازیگر تو مصاحبه اش داشت سعی میکرد خودش رو بهترین نشون بده از هیشکی بد نگه و اخر مصاحبه اش هم بایه اهنگ زیبا شروع کرده به یه توضیح در مورد بازیگر بهائی که دیگه از ایران زد بیرون ما باید یه کار بنیادی بکنیم نه از داخل ایران و نه از شبکه های ایران مثلا درمورد منو تو با فرستادن ایمیل از کشورای دیگه بخوایم که در مورد یه چیزای که ذهن مردم ایران رو نسبت بهشون بد میکنه برنامه پخش کنن در مورد مسائلی که تو ایران حتی بین مردم ی که غیر مذهبی هستن هم۰بد بیاد با ساخت مستند های که تو ایران خودمون بسازیمشون و به صورت مخفی بهشون برسونیم تا پخششون کنن و چیزای از این دست سازنده ما باشیم ولی اونا ندونن طوری ساخته بشن که اونا هوس کنن پخششون کنن و دادن پول از یه افراد خاص خارج ایران مثلا اونا بخوان که درمورد یه گروه ها برنامه پخش کنن مثلا گروهای جدای طلب کرد عرب یا چیزای دیگه ؟
مهرداد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۲
الان بهائیها شدیدا در صرافیها فعال شده اند و بازار طلا را هدف قرارداده اند.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد