Gerdab.IR | گرداب

توئیتر انتخابات برگزار می کند

تاریخ انتشار : ۰۵ مهر ۱۳۹۴

توییتر می گوید به زودی به کاربران امکان می دهد پرسشنامه های ساده ای را طراحی کرده و به حساب کاربری خود در این سایت اضافه کنند.

به گزارش گرداب فارس به نقل از ولیوواک نوشت، روز گذشته یکی از سخنگویان توییتر گفت این شرکت در حال آزمایش ابزار نظرسنجی است و این ابزار به زودی به توییتر اضافه می شود.
 
ابزار مذکور فعلا بر روی برنامه همراه و رومیزی توییتر در دسترس  است و امکان استفاده از ان در قالب برنامه های رومیزی ثالث مانند TweetDeck وجود ندارد. تعداد کاربران فعال توییتر 316 میلیون نفر است و به تدریج از این قابلیت بهره مند می شوند.
 
برخی کارمندان توییتر که از این قابلیت بهره مند شده اند نظرسنجی هایی را با موضوعات ورزشی بر روی حساب های کاربری خود قرار داده اند. تمامی نظرسنجی های فعلی توییتر دارای محدودیت 24 ساعته هستند و دارای دو گزینه برای انتخاب هستند.
 
زمانی که کاربر بر روی دکمه رای دادن در این پرسشنامه ها کلیک کند، نتیجه آرا و مدت زمان باقی مانده برای فعال بودن نظرسنجی را مشاهده می کند. توییتر در ماه های اخیر با کاهش تعداد کاربران فعال مواجه شده و ارائه خدمات جدید را برای جلب مخاطب بیشتر در دستور کار قرار داده است.