Gerdab.IR | گرداب

هشدار شرکت زیرساخت به کم‌فروشی اینترنتی

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۴

معاون وزیر ارتباطات در سخنانی متفاوت گفت: عبارت ویل للمطففین که در قرار کریم آمده است نشان می دهد, کم فروشی چه میزان در نظر پروردگار عالمیان اهمیت دارد و مذموم است.

به گزارش گرداب، محمود خسروی در مراسم اعطای جایزه ملی کیفیت به شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICTINQA) در سخنانی متفاوت نسبت به سخنرانی های قبلی خود, با اشاره به سوره المطففین اظهار کرد: "وای بر کم فروشان" هم به اشخاص و هم تشکیلات برمی گردد; اگر سازمان ها و افراد فعال در آنها سرویس مورد انتظار مشتری را ارائه ندهند, نوعی کم فروشی کرده اند.

معاون وزیر ارتباطات افزود: این نشان از اهمیت کم فروشی و مذموم بودن آن در نزد پروردگار متعال دارد.

وی عنوان کرد: کارمندان و هر کسی خدمتی به مردم ارائه می کند دنبال این است که در پایان ماه فیش حقوقی کاملی با رعایت تمامی آپشن های آن نظیر اضافه کاری و... داشته باشد اما خودش زمانی که باید خدمت ارائه کند, از آن می زند.

او با بیان اینکه خداوند متعال می فرمایند کار را کامل انجام دهید, ابراز کرد: در سوره کهف به چهار داستان از جمله اصحاب کهف, ذوالقرنین, حضرت خضر و داستان دو نفری که یکی از آنها دارای باغ انگور است اشاره شده است.

خسروی افزود: در داستان آن دو نفر می بینیم که یکی دارای باغ انگور و مزرعه ای پر و پیمان است و باغ آن فرد که ظلم نمی کرد و از آب بهره می برد میوه می داد.

وی گفت: حالا حکایت ماست و اگر نفس میکشیم و از میراث علمی زیادی استفاده می کنیم, نتوانیم میوه و سرویس با کیفیت دهیم, ظلم کرده ایم.

او در پایان گفت: هدف ما در جایزه ملی کیفیت این است که در برابر ورودی ها, خروجی مناسب داشته باشیم.