Gerdab.IR | گرداب

هر گیم‌باز ایرانی روزی چقدر بازی می‌کند؟

تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۵

به گفته یک کارشناس فضای مجازی، بازی های آنلاین روزانه 144 دقیقه از وقت کاربران ایرانی را می گیرد و هر روز 500 میلیون تومان ارز از کشور خارج می کند.

به گزارش  گرداب، هر ایرانی روزانه 144 دقیقه زمان خود را صرف بازی های آنلاین می کند و در این میان بازی «کلش آف کلنز» بیشترین سهم را داراست.

مومن نسب در این ارتباط می گوید: 20 میلیون ایرانی روزانه 144 دقیقه وقت خود را صرف بازی های آنلاین می کنند.این روز ها بازی کلش آف کلنز تبدیل به بازی محبوبی شده، این بازی علاوه بر وقتی که از مخاطبان خود می گیرد، با ترفند «پیشرفت سریع» اقدام به فروش «جم» به کاربران می کند.کاربرانی که می خواهند به سرعت پیشرفت و قبیله خود را به یک ابرقدرت تبدیل کنند، با پرداخت هزینه ای، اقدام به خرید «جم» می کنند.

به گفته این کارشناس فضای مجازی، روزانه حداقل 50 و حداکثر 500 میلیون تومان «جم» به فروش می رسد و همه این پول های مجازی، سرمایه ای هستند که غربی ها از ایران خارج می کنند.خرید گیفت کارت های گوگل برای به دست آوردن «جم» موجب می شود که ارز فراوانی از کشور خارج شود و جالب تر این که اکنون این اقدام تسهیل نیز شده است.برای راحتی کاربران ایرانی، خرید ریالی در بازی کلش آف کلنز با کارت های شتاب ممکن شده است.