فعالیت ۲.۲میلیارد بازیکن رایانه‌ای در جهان

فعالیت ۲.۲میلیارد بازیکن رایانه‌ای در جهان
تاریخ انتشار : ۰۲ آبان ۱۳۹۶

مدیر لینکسیس با اشاره به فعالیت ۲.۲میلیارد گیمر یا بازیکن رایانه‌ای در جهان گفت: در حال حاضر بازی رایانه‌ای از یک فعالیت صرفاً سرگرم‌کننده برای کودکان خارج‌شده و به فعالیتی حرفه‌ای برای افراد زیادی بدل شده است.

به گزارش گرداب، امان‌اله خان، مدیر لینکسیس در منطقه خاورمیانه ، ترکیه و آفریقا در نمایشگاه «جیتکس 2017»که در دبی برگزار شد با تاکید بر اینکه خواهان حضور قدرتمند در بازار ایران هستند گفت: ما در بازار ایران حضوری طولانی داریم که گاهی اوقات به دلیل برخی مشکلات حضورمان اندکی کم‌رنگ شده است.

مدیر لینکسیس خاورمیانه، ترکیه و آفریقا سپس از جدیدترین راهکارهای ارائه‌شده در نمایشگاه خبر داد و گفت: ما در اینجا نخستین روتر جهان که واقعاً برای گیمرها طراحی‌شده است را عرضه کرده‌ایم. با توجه به اینکه ما با یک بازار 2.2میلیارد نفری گیمرها روبرو هستیم که گردش مالی 109 میلیارد دلاری را به همراه دارند؛ (نزدیک به 40 میلیون دلار در خاورمیانه) بازی کردن دیگر از یک فعالیت صرفاً سرگرم‌کننده برای کودکان خارج‌شده و به فعالیتی حرفه‌ای برای افراد زیادی بدل شده است.

وی تأکید کرد: این فرآیند تأثیر زیادی را هم بر سخت‌افزار، هم نرم‌افزار و هم شبکه گذاشته است چون بخش زیادی از بازی‌ها به بازی‌های آنلاین و شبکه‌ای تبدیل‌شده‌اند. بنابراین طبیعی است که برای پاسخگویی به نیازهای ویژه آنان، ما هم در پی ارائه راهکارهای خاص هم باشیم.

وی ادامه داد: WRT32X یک روتر استاندارد است که با فناوری موتور Killer بهینه‌شده است. وقتی این روتر با یک Killer-enabled PC هماهنگ می‌شود (مثلاً با تجهیزاتی مانند Alienware یا گیگابایت) آن‌وقت ترافیک شبکه بازی را بهینه می‌کند و باعث کاهش زمان تأخیر در بازی‌ها تا 77 درصد می‌شود. به همین دلیل است که می‌توان آن را یک روتر واقعی برای گیمرها دانست.