Gerdab.IR | گرداب

ساز ناکوک شیطان بیخ گوش نسل جوان

تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۰

ایلومیناتی از سوی خانواده راتچیلدها که خود اقرار به شیطان‌پرستی کرده‌اند تأسیس شد. البته در این راه خانواده صهیونیست دیگری به نام راکفلرها نیز سهم عمده‌ای داشته و دارند.

به گزارش گرداب، طی دهه‌های اخیر دو صنعت هنری بزرگ و فراگیر توانسته‌اند تأثیر شگرفی در کنترل ذهن نسل جوان داشته باشند: "سینما و موسیقی". اربابان امپریالیسم به پشتوانه ارتباطات و توانایی‌های مالی و امکاناتی همچون رسانه‌های تأثیرگذار به سراغ خوانندگان و طبقه ممتاز سبک‌های مختلف موسیقی از جمله رپ، هیپ‌هاپ، متال، راک و... رفته و در قبال دادن ثروت و شهرت، آنها را به طور کامل در اختیار خود می‌گیرند تا به عنوان ابزاری مؤثر برای کنترل ذهن و روح دیگران و به ویژه نسل جوان استفاده کنند. اینگونه می‌شود که دیگر خواننده‌ها هیچ کنترلی روی کار خود نداشته و صرفاً مطیع دستورات و برنامه‌های طبقه ممتاز پشت پرده‌ای می‌شوند که همان "فراماسونرها" و "ایلومیناتی‌ها" و گروه اقلیتی هستند که خود را اربابان جهان می‌دانند.

گروه‌های اجیر شده ایلومیناتی با خواندن اشعار و متون برنامه‌ریزی شده، سعی در دنبال کردن برنامه‌های کنترل ذهن انسان‌ها دارند تا به اهداف شوم خود برسند. ایلومیناتی به تبلیغ و تقدیس خدای شیطانی یک چشم خود در صنعت موسیقی می‌پردازد و به واسطه آن در بسیاری از آهنگ‌ها، مفاهیم کاملاً ضدانسانی و غیراخلاقی از جمله اعتیاد، دزدی، قتل، ‌مسائل جنسی، همجنس‌بازی، کفر و ناسزاگویی و تقدیس شیطان را به شکل ترغیبی و تشویقی مطرح می‌کند و تکرار مکرر این آهنگ‌ها و مفاهیم است که فرهنگ جوامع فاقد پشتوانه اعتقادی را تغییر می‌دهد.

ایلومیناتی از سوی خانواده راتچیلدها که خود اقرار به شیطان‌پرستی کرده‌اند تأسیس شد. البته در این راه خانواده صهیونیست دیگری به نام راکفلرها نیز سهم عمده‌ای داشته و دارند. از جمله اینکه اینها بزرگ‌ترین بانکداران صهیونیستند که همان طبقه ممتاز یا ایلومیناتی هستند. خانواده راتچیلد‌ها مالک ۸۰ درصد از اراضی اشغال شده از سوی صهیونیست‌هاست. حتی پرچم اسرائیل و نماد شش ضلعی از "سپر قرمز" که نشان خانواده راتچیلدهاست را برافراشته است. این دو خانواده گسترده و بزرگ صهیونیستی ـ راتچیلدها و راکفلرها ـ تمام ثروتشان در خدمت به سرانجام رساندن اهداف صهیونیسم در کل جهان است.

آنها سه سیاست دارند که به طور جدی آن را دنبال می‌کنند، اول اینکه باید مطمئن شوند که انسان‌ها باور کنند شیطان و فرشته‌هایش - به شکلی که مردم تصور می‌کنند - وجود ندارند! دوم پیدا کردن راهی برای کنترل کامل ذهن انسان‌ها و سوم نابودی کتب آسمانی بدون آتش زدن آنها که آن را با به وجود آوردن دین‌های نوظهور و عرفان‌های دروغین دنبال می‌کنند.

اینچنین می‌شود که معنویت و مسائل اخلاقی و انسانی، به مدد آهنگ‌های آلوده خواننده‌های دست‌نشانده به مرور زمان از جوامع انسانی رخت بر بسته و جای خود را به تفکرات دنیا‌پرستی، ماتریالیستی، اومانیستی و اباحی‌گری و غیرانسانی داده و ذره‌ذره بشریت را به سوی نابودی سوق می‌دهد. امروزه خواننده‌های مشهور دنیا تبدیل به بتی برای جوانان شده‌اند که خواسته یا ناخواسته در درازمدت، تحت تأثیر پیام‌های منفی و برنامه‌ریزی شده موجود در آهنگ‌هایشان قرار می‌گیرند. پیام‌هایی که ممکن است بسیاری از ما به تأثیر منفی آنها اعتقادی نداشته باشیم و نتوانیم آن را درک کنیم اما ایلومیناتی برخلاف ما بسیار به تأثیر این پیام‌ها باور داشته و به آن دل بسته و سرمایه‌گذاری‌های زیادی را نیز روی آن انجام داده و می‌دهد.

ایلومیناتی همچنین توانسته با تغییر فرهنگ انسان‌ها به فرهنگ سرگرمی و مصرف، سود کلانی را نیز از درآمد این صنعت به دست آورده و با این کار، دو نشان را با یک تیر نشانه برود. متأسفانه به رغم گمان خیلی‌ها موسیقی تنها یکی نوع سرگرمی برای گذراندن وقت نیست. سبک‌های بی‌شماری از آنها امروزه رواج پیدا کرده‌اند که اهداف شومی را دنبال می‌کنند و برخی از جوانان ما بدون توجه به سابقه و علت پیدایش و هدف مورد نظر سازند‌گان‌شان به صورت ناخود‌آگاه مبلغ آنها می‌شوند و مطمئناً در صورت آگاهی از پشت‌ پرده ماجرا هرگز به آنها اجازه ترویج نخواهند داد.

به اعتقاد کارشناسان، موسیقی یکی از مؤثر‌ترین ابزار‌های ترویج افکار و فرهنگ و اراده فرقه‌های گوناگون است. موزیک راک، جاز، هیپ هاپ، بلک، هوی متال و رپ از مهم‌ترین سبک‌های موسیقی است که بسیاری از خوانندگان و نوازندگان آنها شیطان‌پرستند. این انواع از موسیقی اصالت فرهنگی ندارد و چون روی ریتم‌های تند و یکنواخت دور می‌زند سبب ایجاد خشونت می‌شود، در حالی که موسیقی اصیل ایرانی دارای مضامین متعالی و اخلاقی است و باعث تعالی فکر و انسان می‌شود.

نمادهای شیطان‌پرستان چیست؟
شیطان‌پرستان دارای نماد‌ها و علائم بسیاری هستند که از آن جمله می‌توان به صلیب‌های وارونه، ستاره پنج‌پر معروف به ستاره داوود، ماسک‌ها و صورتک‌های نقاشی‌شده، حیوانات درنده و شاخ‌دار، پیکره‌های هرمی که نوک آن جدا شده باشد یا اینکه رأس آن نورانی باشد، موهای سیخ شده به طرف بالا، خالکوبی‌ جمجمه سر انسان و همچنین تک چشم‌ (شکل چشم چپ) اشاره کرد که البته این مشتی از خروار سمبل‌ها و نمادهای آنان است.

متأسفانه شیطان‌پرستی در ایران از طریق موسیقی بلک متال طرفدارانی برای خود جذب کرده است و دلیل گرایش برخی جوانان به این نوع از انواع شیطان‌پرستی نفوذ و ترویج این سبک موسیقی در داخل کشور است. این نوع شیطان‌پرستی از طرف شیطان‌پرستان حقیقی و واقعی با نام شیطان‌پرستی تفننی شناخته می‌شود، چرا که بعضی از خصوصیات و اصول شیطان‌پرستی را دارا نبوده و بیشتر محصول صنعت موسیقی و جذابیت‌‌های ظاهری آن است.

بیشتر شیطان‌پرستان در ایران عمدتاً بالای ۳۰ سال سن داشته و با خارج کشور در ارتباط هستند که البته مکانی نیز برای انجام مناسک و دستورات ایلومیناتی دارند. شیطان‌پرستان موسیقیایی معمولاً اعتقادات خود را در لفافه بیان می‌کنند. بعضی از موسیقی‌های سطحی و مبتذلی که بین برخی جوانان رایج شده است، مملو از موارد غیر‌اخلاقی هستند که ترویج عشق‌های خیابانی و استفاده از الفاظ رکیک از جمله تأثیرات آن است. کارشناسان به خانواده‌ها توصیه می‌کنند برای کمتر شدن تأثیرپذیری جوانان از اینگونه موسیقی‌ها باید از سوی خانواده‌ها تلاش‌هایی صورت گیرد و باید با جلوگیری از استفاده از این آهنگ‌ها در محیط‌های خانوادگی و میهمانی‌ها، به جنگ با این پدیده شوم و این تهاجم بسیار خطرناک فرهنگی رفت.

نقش دین و رسانه در پیشگیری از انحراف
بدون شک برای مقابله با تهاجم موسیقی‌های مبتذل و شیطانی، نظر مراجع تقلید که در این زمینه ‌ صاحب فتوا و نظر هستند بسیار مهم است و ایشان باید به صورت گسترده تمامی اقشار جامعه و به خصوص جوانان را در این زمینه آگاه کنند. همچنین اگر پشت پرده این اقدامات با افشاگری‌های پیوسته و مداوم متولیان فرهنگی و نیز رسانه‌های دیداری و شنیداری و نوشتاری توأمان صورت گیرد قطعاً گرایش جوانان ما به سمت و سوی این موسیقی‌های ایلومیناتی کمتر خواهد شد. پایان این نوشتار را به فرمایشی از حضرت رسول اکرم صل الله علیه و آله و سلم مزین می‌کنیم که بهره‌مندی از آن همچون چراغی فراروی ما خواهد بود و به کار‌گیری سفارش حضرتش درهای گناه و فساد را خواهد بست. ایشان فرمودند:‌«فرشتگان به خانه‌ای که شراب و وسایل قمار و موسیقی حرام در آن باشد وارد نمی‌شوند، دعای اهل آن خانه مستجاب نمی‌گردد و خیر و برکت از آن خانه می‌رود

منبع: جوان