Gerdab.IR | گرداب

شبکه او آی پی ان:

در آمریکا یا باید دزد باشید یا خودفروش!

تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۰

شما در اینجا یا باید با دزدی میلیاردر شوید و یا اینکه تن به خود فروشی بدهید و کارهای غیرعادی بکنید! شما اگر این شخصیت ها را ندارید در مملکتتان بمانید.

به گزارش گرداب به نقل از جام‌نیوز، مهمان شبکه "او آی پی ان" در پاسخ به سؤال مدیر این شبکه که پرسید: «برای جوانانی که آرزو دارند به آمریکا بیایند و رنگ آسمان آمریکا را ببینند چه سفارشی داری؟ به نظر شما آمریکا به همان زیبایی و قشنگی است؟» گفت: «به نظر من آنچه که در آمریکا می‌بینید تبلیغات است. آمریکا تنها کاری که می‌کند این است که شما را تمرین می‌دهد که یک کارگر بشوید! شما اگر پول پدر و مادر نداشته باشید تبدیل به یک کارگر می شوید.»

وی تأکید کرد: «آمریکا متخصص این است که آدم‌ها را کارگر و حمال کند. شما در اینجا یا باید با دزدی میلیاردر شوید و یا اینکه تن به خودفروشی بدهید و کارهای غیرعادی بکنید! شما اگر این شخصیت‌ها را ندارید در مملکتتان بمانید.»

مهمان این شبکه لس آنجلسی افزود: «آمریکا یک رؤیاست و خوشحالی فقط در مغز آدم هاست.»

مهمان زن این شبکه با تأکید براینکه زمانی که تحصیلات فرزندانم در دانشگاه تمام بشود قطعا به ایران بازخواهم گشت، افزود: «در ایران حجابم را مراعات می کنم و هیچ مشکلی با آن ندارم زیرا این آزادی و بی‌حجابی که در اینجا داریم هیچ فایده ای برای ما نداشته، جز کار کردن!»