Gerdab.IR | گرداب

انتشار برنامه فرهنگی برای تلفن همراه

تاریخ انتشار : ۰۲ شهريور ۱۳۹۴

برنامه‌ پیس اپ برای سیستم عامل‌ iOS و اندروید منتشر شد.

به گزارش گرداب از ایسنا سینا کریمی - یکی از کارشناسان برنامه پیس‌اپ - گفت: اپلیکیشن پیس اپ (psst app) برنامه‌ی رویداد محور فرهنگی، هنری و علمی است که به صورت آنلاین رویدادها را در قالب تقویم نمایش می‌دهد. در این برنامه جز دیدن رویدادها، امکان تهیه بلیت نیز تعبیه شده است.
 
او ادامه داد: پیس اپ به چهار بخش تقسیم می‌شود، در بخش رویداد امکان دیدن رویدادها و تهیه بلیت وجود دارد. در بخش چمدان با توجه به شهر مبدا، دارنده برنامه می‌تواند از تورهای تفریحی بیرون شهر خود مطلع شده و ثبت نام کند.
 
وی درباره‌ی سایر بخش‌های برنامه تشیح کرد: در بخش نقشه (nearby) کاربر میتواند نزدیکترین رویدادهای اطراف خود را پیدا کند تا براحتی خود را از یک رویداد به رویداد دیگری برساند. در «گالری» عکاسان پیس اپ، با عکاسی از رویداد های شهر این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند که با اطلاعات کاملتری از فضا، رویداد مورد نظر خود را انتخاب کند.
 
او در ادامه بیان کرد: در اپلیکیشن پیس اپ امکان رویدادسازی به صورت رایگان برای کاربران فراهم شده است. هر فرد می‌تواند با افزودن رویداد خود به طور مستقل و بدون نیاز به ارتباط با مسوولان اپلیکیشن امکان دیده شدن فعالیت فرهنگی و هنری خود را بوجود آورد. رویدادهای افزوده شده از فیلتر برنامه عبور می‌کند تا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشد.
 
وی در پایان گفت: درتمامی بخش‌های اپلیکیشن مانند شبکه‌های اجتماعی فضای تبادل نظر فراهم شده است. پیس اپ با هدف ایجاد رسانه ای نوین برای رساندن صدای هنرمندان و برنامه گذاران جوان کار خود را از تهران آغاز کرده است و در آینده فعالیت خود را در دیگر شهرهای ایران ادامه می‌دهد.
 
در حال حاضر از طریق برنامه "بازار" امکان دانلود این اپلیکیشن وجود دارد و از اواسط شهریور ما در لیست اپ استور قرار می‌گیرد.