Gerdab.IR | گرداب

باز شدن پای رمزارز‌ها به تلویزیون

باز شدن پای رمزارز‌ها به تلویزیون
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۴۰۰

برنامه تخصصی تلویزیونی رمز و ارز با محوریت پرداختن به صنعت بلاکچین و ارز دیجیتال، به تهیه کنندگی مجید فتاحی به زودی از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش گرداب - مجید فتاحی تهیه کننده برنامه تلویزیونی رمز و ارز در این زمینه گفت: این برنامه اولین برنامه تخصصی تلویزیون درباره صنعت بلاکچین و ارز‌های دیجیتال است که بصورت کامل و جامع این موضوع را برای مخاطبان تبیین و بررسی می‌کند.

وی ادامه داد: بخش زیادی از این برنامه به گفتگوی تخصصی پیرامون این موضوع اختصاص دارد و در هر قسمت یک موضوع مرتبط با بلاکچین، ارز‌های دیجیتال و روند‌های جدید پولی مبتنی بر انقلاب دیجیتال، با حضور یک کارشناس زبده یا یکی از مسوولان سیاستگذار در این حوزه تحلیل می‌شود.

همچنین فتاحی یاد آور شد: در این برنامه ۴ شرکت کننده مطلع در این حوزه با کارشناس برنامه گفتگو می‌کند و چالش‌های مهم را در این خصوص مطرح می‌کنند. این برنامه به مخاطبان کمک می‌کند که در صورت ورود به بازار ارز‌های دیجیتال اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند.

میان برنامه، گفتگوی تخصصی، مقایسه آماری ایران با وضعیت جهانی و. بخش‌های مختلف این برنامه است که به مدت ۴۰ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود. برنامه تخصصی تلویزیونی رمز و ارز کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که با اجرای آرش سروری به زودی مهمان خانه مخاطبان می‌شود.