Gerdab.IR | گرداب

فروش لوازم آرایش کودکان در اسباب‌بازی فروشی‌ها

تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۰

در این بسته ها که محصول کشور چین است، انواع لاک، وسایل آرایشی صورت، یک جفت دمپایی و دستبند قرار داده شده که نوع طراحی آن نیز به خاطر رنگ صورتی و... برای کودکان بسیار جذاب خواهد بود.

به گزارش گرداب به نقل از قاصد، ماجرای تغییر آرام و هدفمند در سبک زندگی مردم مسلمان یکی از مواردی است که اگرچه بارها از سوی کارشناسان و رسانه‌های دلسوز بیان شده اما خبری از پیگیری جدی و مقابله با مصادیق بارز آن از سوی دستگاه‌های فرهنگی و مسئول به چشم نمی‌خورد.

 مروری بر برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تشویق کودکان به داشتن عروسک‌های باربی که در دوره ای، وفور چشمگیری داشت، سرآغاز مهم برنامه تغییر ذهنی کودکان بود و امروز به انواع و اقسام وسایل ویژه فرزندان کم سن و سال خانواده ها رسیده که هر کدام تاثیری بر خلاف آموزه‌های فرهنگ ایرانی – اسلامی بر ذهن آنها می گذارد.

سر زدن به فروشگاه‌های اسباب‌بازی یکی از مواردی است که می‌توان چنین موضوعاتی را به نحو مشهودی لمس کرد؛ این بار نوبت فروش وسایل ویژه آرایشی برای کودکان است تا آنها را وارد چنین دنیای سخیف و پر از آلودگی کند.

در این بسته ها که محصول کشور چین است، انواع لاک، وسایل آرایشی صورت، یک جفت دمپایی و دستبند قرار داده شده که نوع طراحی آن نیز به خاطر رنگ صورتی و استفاده از نقش های ماه و ستاره، برای کودکان بسیار جذاب خواهد بود.