Gerdab.IR | گرداب

دسترسی به توییتر با حساب کاربری گوگل و اپل

دسترسی به توییتر با حساب کاربری گوگل و اپل
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

توییتر پشتیبانی از دو گزینه دیگر شامل حساب‌های کاربری گوگل و اپل را برای ثبت نام و ورود به این شبکه اجتماعی اضافه کرد.

به گزارش گرداب، کاربران می‌توانند اکنون از حساب کاربری گوگل برای دسترسی به توییتر از طریق اپلیکیشن موبایل و وب استفاده کنند. در دستگاه‌های iOS هم امکان ورود به اپلیکیشن توییتر با استفاده از حساب کاربری اپل وجود دارد و این شرکت قصد دارد حمایت از این سرویس برای ورود از طریق وب را هم اضافه کند. همچنین امکان استفاده از هر دو حساب کاربری گوگل و اپل برای ایجاد حساب جدید در توییتر وجود دارد.

از میان این دو گزینه، ورود با حساب کاربری اپل جالب‌تر است. اپل این گزینه را در کنفرانس طراحان جهانی سال ۲۰۱۹ به عنوان گزینه‌ای برای ورود به سرویس‌ها از فیس بوک و گوگل معرفی کرد. این شرکت مدعی است ورود با سرویس‌ها با استفاده از حساب کاربری اپل مانع ردیابی می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد با تولید آدرس‌های ثانویه‌ای که هر گونه پیامی را از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌ها به صندوق دریافت ایمیل کاربر فوروارد می‌کنند، ایمیل خود را پنهان کنند.

بر اساس گزارش انگجت، به هر شکل اقدام توییتر در افزودن پشتیبانی از هر دو حساب کاربری گوکل و اپل، کار را برای کاربران جدید راحت‌تر می‌کند. خود توییتر هم امکان استفاده از حساب کاربری توییتر را برای دسترسی به بعضی وب سایت‌ها فراهم کرده است.

منبع: همشهری